fbpx
22 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Targi Dni Urody i Spa

Targi Dni Urody i Spa to impreza dedykowana branży kosmetyczno – fryzjerskiej. Producentom, dystrybutorom i usługodawcom oferujemy możliwość promocji własnych marek, produktów i usług podczas jedynej na Dolnym Śląsku imprezy o tak szerokim zakresie tematycznym.

Poprzednie edycje Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich we Wrocławiu dowiodły, że impreza zyskuje coraz większe zainteresowanie – statystyki mówią same za siebie. Targi Dni Urody i Spa 2015 zgromadziły ponad 90 wystawców, w całe przedsięwzięcie było zaangażowane prawie 140 firm, targi odwiedziło ponad 3 tysiące osób.

 

W programie targów:

OGÓLNODOSTĘPNE NAJNOWSZE POKAZY KREATORÓW FRYZJERSTWA

Jak co roku walkę o tytuł Mistrza Dolnego Śląska uświetnią niezwykłe pokazy na ogólnodostępnej scenie głównej. Pojawia się wszystkim znane nazwiska:Andrzej Matracki, Krzysztof Klimczak, Jagoda Korzeniowska, Rafał Szydłowski, Dominik Powika, Michał Krzyszycha, Paweł Piotrowski.Zobaczymy również pokazy wieńczące odbywających się prestiżowych, kameralnych seminariów, występy uczniów szkół zawodowych.

Szczegółowy program pokazów dostępny już wkrótce w Biurze Cechu i na stronie internetowej www.cechwroclaw.pl

PRESTIŻOWE KAMERALNE SEMINARIA

Oprócz niedzielnych ogólnodostępnych przeglądów aktualnych nurtów fryzjerskich, w sobotę odbędą się dwa dodatkowo płatne, prestiżowe seminaria dla fryzjerów chcących nieustannie podnosić swoje umiejętności.Seminaria prowadzone przez światowej sławy mistrza Krzysztofa Kuleszę /koloryzacja/oraz Rafała Szydłowskiego / barbering czyli kreatywne sposoby dbania o męski zarost/

Ilość uczestników jest ograniczona! Zapisy na warsztaty w Biurze Cechu.

Wstęp na kameralne seminaria tylko i wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu i dokonaniu opłaty w Biurze Cechu- cena 200 zł za jedno seminarium, przy udziale w obu seminariach cena za dwa wyniesie 300 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń!

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA WE FRYZJERSTIWE 2016

 Spotkajmy się wszyscy 24 kwietnia 2016 w Hali Stulecia, przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu, od godziny 10.00. Zapraszamy także wszystkich mistrzów, uczniów czy czeladników do czynnego udziału w Konkursie.

 Konkurencje obowiązujące we współzawodnictwie o tytuł „Mistrza Dolnego Śląska” 2015:

 Fryzjerstwo męskie- junior i senior: modelowanie długich włosów, modelowanie fryzury klasycznej, fryzura fantazyjnych

 Fryzjerstwo damskie junior: fale wyciskane na mokro, plecionki i warkocze na długich włosach, fryzura wieczorowa z długich włosów.Fryzjerstwo damskie senior: fryzura dzienna konsumencka, przeczesanie fryzury dziennej konsumenckiej na wieczorową, fryzura ślubna

 Udział w Konkursie jest bezpłatny!

 Zgłoszenia przyjmuje Biuro Cechu: telefonicznie- 71/344-44-10, e-mail: cechwroclaw@cechwroclaw.pl lub listownie na adres Cechu.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne będą w Biurze Cechu i na stronie internetowej www.cechwroclaw.pl

 PIERWSZE W POLSCE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU ARTYSTYCZNEGO

 W dwóch konkurencjach Artistic Bridal Make Up i Artistic Stage Make Up. Nadsyłanie prac mailem do 14 marca 2016 na adres:piotrowska.anja@gmail.com. Jury wyłoni 5 osób, które zakwalifikują się do samych mistrzostw i pokażą swoje prace 23.04.2016, a z nich wyłoniony

zostanie zwycięzca. Szczegółowe informacje u Przewodniczącej jury:piotrowska.anja@gmail.com

 MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W BARBERINGU (24.04.2016)Szczegółowe informacje, Regulamin, zgłoszenia, już wkrótce w Biurze i na stronie Cechu

 Ponadto:

 Kongres Makijażu współorganizowany z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej i Panią Jolantą Wagner. 

 Konferencja Dni Urody i Spa – panele kosmetyczny i fryzjerski

Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek współorganizowane z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej i Panią Jolantą Wagner

Konkurs Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa – dla szkół kosmetycznych i fryzjerskich

Konkurs Targowy dla Wystawców

Konkursy dla Odwiedzających

Strefa Prezentacji Nowości– prelekcje i prezentacje najnowszych produktów

Dlaczego warto ?

1. Niepowtarzalna szansa na bezpośrednią promocję Twojej firmy przed szeroką gamą partnerów biznesowych i potencjalnych klientów na chłonnym dolnośląskim rynku, w atrakcyjnej lokalizacji wrocławskiej Hali Stulecia i w przystępnej cenie.

2. Doskonała okazja do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych.

3. Zachęcamy do prezentacji nowości w produktach, technologiach i usługach, najlepsze z nich zostaną wyróżnione w Konkursie Targowym, co dodatkowo umocni ich pozycję na rynku oraz podniesie prestiż marki.

4. Imprezę urozmaicą pokazy wizażu, stylizacji, najnowszych trendów i produktów oraz porady i konkursy dla odwiedzających.

5. Zainteresowane firmy i szkoły zapraszamy do współpracy przy przygotowaniuszkoleń i seminariów oraz warsztatów dla specjalistów z branży, które w przyszłości zaowocują skutecznym promowaniem firmy  i wzrostem jej sprzedaży.

6. Jako agencja reklamowa gwarantujemy szeroko zakrojoną skuteczną kampanię reklamowądzięki której odnajdą Was klienci z całej Polski.

 Zachęcamy do odwiedzenia nas na facebooku https://www.facebook.com/Dniurodyispa

 

— 

———————————————–

Agencja WIGOR

ul. Sokolnicza 34 – 38

53 – 660 Wrocław, Poland

tel./fax: +48 71 359 62 71

 

www.wigor-targi.com