fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
12 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Top Beauty s.c.

Firma Top Beauty powstała w 2006 roku z myślą stworzenia firmy oferującej kosmetyki profesjonalne najbardziej renomowanych laboratoriów na świecie. Naczelną zasadą, którą się kierujemy to filozofia indywidualnego podejścia do kwestii urody z gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów i bezpieczeństwa ich stosowania. 

Od 2008 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmeceutyków firmy IMAGE Skincare jednego z liderów rynku profesjonalnego w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z zasadami marki kosmeceutyki i zabiegi IMAGE Skincare są indywidualnie dobierane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę lub kosmetologa i nie są dostępne w sprzedaży internetowej. 

W połowie 2011 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o Rollery mikroigłowe marki DNC Meso-roller

Do grona naszych marek profesjonalnych dołączył także makijaż mineralny amerykańskiej firmy Glominerals. Od połowy 2012 proponujemy urządzenie wykorzystujące fale radiowe DANDELION rf (produkcja w Unii Europejskiej) skutecznie i szybko wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę oraz kształtuje sylwetkę.  

NOWOŚĆ!! Od listopada 2012 nowa marka francuska YONKA. Lider fito-aromaterapii w gabinetach. 

Ze względu na innowacyjność preparatów i wysokie stężenia substancji aktywnych oraz zaawansowane technologie Top Beauty oferuje program najwyższej jakości szkoleń dotyczących oferty produktowej, procedur zabiegowych i umiejętności sprzedażowych – specjalne szkolenia z metod sprzedaży i ekspozycji preparatów dla gabinetów!