fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
23 Październik, 2019
Warszawa
14 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Twój klient będzie żył dłużej?

Życie Polaków można wydłużyć o kilka lat, wystarczy kilka odpowiednich działań w zakresie prewencji i leczenia chorób układu krążenia, żeby twój potencjalny klient odwiedzał salon jeszcze długi czas. Chcesz poznać proste sposoby na wyraźne zmniejszenie śmiertelności? Przeczytaj!

{jathumbnail off}Podczas konferencji pt. „Jak poprawić zdrowie Polaków”, która odbyła się w 2.07.2012 w Warszawie pod patronatem. Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) eksperci wskazali jak ważna w naszym życiu jest prewencja. Co to oznacza? Najlepiej niech przemówią fakty. Już w rok po wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publicznych odnotowano spadek hospitalizacji i umieralności z przyczyn sercowo-naczyniowych. A cofając się w czasie do  początku transformacji ustrojowych, gdy w Polsce zniesiono dopłaty do mięsa i tłuszczów zwierzęcych w ciągu zaledwie 5 lat śmiertelność z powodu choroby wieńcowej obniżyła się aż o 25 proc. Zaczęliśmy w tym okresie spożywać więcej tłuszczów roślinnych oraz owoców i warzyw. Tak wynika z artykuł prof. Simona Capewella i Martina O’Flaherty’ego z Uniwersytetu w Liverpoolu, który w sierpniu 2011 r. ukazał się na łamach czasopisma „Lancet”. O czym to świadczy? Że w ostatnich 20 latach średnia życia polskich mężczyzn wydłużyła się o 6 lat, a kobiet o 5,5 roku. 

Chcesz pomóc swoim klientom w osiągnięciu dłuższego życia? Przekonaj ich do zmiany stylu funkcjonowania. Namów na aktywność fizyczną, zmianę zbyt kalorycznej diety na bardziej zbilansowaną, przekonaj do rzucenie palenia i ograniczenia ilości spożywanego alkoholu. Kilka trafnych decyzji dziś będzie miało ogromne znaczenie dla jego przyszłości. To czy twój klient będzie żył dłużej zależy więc i od Ciebie!

Serwis Kosmetologiczny / Pap