fbpx
11 Grudzień, 2019
Warszawa
-4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

VIVIEAN-BIO OXYGEN – optymalne dotlenienie komórek skóry

 
Tlen jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, w tym komórek skóry. Zanieczyszczenie środowiska wpływa na zmniejszenie dotlenienia skóry, co przyspiesza proces jej starzenia się. Niższy poziom tlenu charakteryzuje również cery dojrzałe. Kosmetyki Bio Oxygen stanowią naturalną terapię przeciwzmarszczkową, która rewitalizuje skórę nadając jej blask. 
 

Jak działają kosmetyki Bio Oxygen? 

Synteza protein zachodzi w fibroblastach dzięki obecności ATP, tlenu oraz innych niezbędnych składników odżywczych. Wraz z upływem czasu maleje ilość fibroblastów, przez co spada synteza kolagenu i elastyny. Kosmetyki Bio Oxygen poprawiają  witalność komórek skóry i opóźniają procesy jej starzenia się. Bioaktywne molekuły placenty roślinnej wywołują wzrost porównywalny do oddychania mitochondrycznego. Zwiększają metabolizm komórkowy i dotlenienie, dostarczając w ten sposób energię niezbędną do produkcji kolagenu i elastyny.

Czynnik nawilżający Hydra Factor zapewnia natychmiastowe i długotrwale nawilżenie. Skóra staje się bardziej elastyczna i wygładzona. Kosmetyki nie zawierają parabenów i olejów mineralnych. 

Komu polecane są kosmetyki Bio Oxygen? 

Produkty przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Mogą być stosowane w każdym typie cery. W szczególności polecane są osobom z cerą ziemistą, zmęczoną, suchą, wymagającą rewitalizacji. 

Natychmiastowy efekt Flash 

Zabieg Bio Oxygen wykonany w gabinecie kosmetycznym daje natychmiastowy rezultat polegający na rozświetleniu, rewitalizacji i odświeżeniu skóry. 

Efekt ten uzyskujemy także dzięki aplikacji unikalnej, aktywnej maski dotleniającej. Dostarcza ona energii komórkom skóry, napina ją, wygładza, działa łagodząco. Po nałożeniu maski doznaje się przyjemnego uczucia pienienia się produktu. Po zmyciu widoczny jest efekt „flash”, dlatego maska wskazana jest do ekspresowych zabiegów upiększających.  

Bio Oxygen efekty:  

  • polepsza dotlenienie komórek skóry 
  • rewitalizuje i przyspiesza odnowę komórek 
  • stymuluje syntezę kolagenu i elastyny 
  • opóźnia procesy starzenia się skóry   
  • zwiększa poziom nawilżenia skóry 
  • ujędrnia skórę 
  • działa detoksykująco   
  • nadaje cerze gładkość i blask
  • przywraca witalność


ABACOSUN SP. J.

ul. Olgierda 45
81-534 Gdynia
tel.: (58) 664 64 51

www.abacosun.pl