fbpx
03 Sierpień, 2020
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

Wideo

Jak zadbać o skórę po ciąży? To pytanie zadaje sobie nie jedna kobieta 💎 Sprawdź jak zadbać o skórę 💎 Czy proste domowe masażery wystarczą? 💎 Jak powinna wyglądać podstawowa pielęgnacja skóry?

Dlaczego Carbolift jest lepszą alternatywą dla nici PDO? Nasz ekspert Karolina Martin odpowie na pytanie, dlaczego nici PDO nie są wskazane dla wszystkich. Spodobał Ci się film? Jesteś rządny wiedzy? Odwiedź nasz kanał Youtube i subskrybuj by być na bieżąco.

Dlaczego karboksyterapia, czyli iniekcja CO2 pod oczy nie do końca się sprawdza? Ekspert SC Beauty - Karolina Martin dzieli się doświadczeniem. Sprawdź!

Czy wiesz, że za pomocą karboksyterapii możesz pozbyć się krnąbrnego tłuszczu bez ćwiczeń fizycznych? To nie  chwyt marketingowy, tylko skuteczne zabiegi potwierdzone badaniami naukowymi. Nasz ekspert Karolina Martin rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy na nasz kolejny film na Youtube. Nie zapomnij

Nasz ekspert Karolina Martin odpowiada na pytania jak karboksyterapia, czyli iniekcja CO2 łączy się z życiem intymnym. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego kanału Youtube!

Starzenie człowieka, które w naturze wymaga wieloletnich obserwacji można zobaczyć w kilkuminutowym wideo.