fbpx
22 Sierpień, 2019
Warszawa
21 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wielki Finał I Edycji „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”

Rywalizacja pomiędzy naszymi redaktorami zdalnymi trwa już rok. Znamy więc dwunastu dziennikarzy miesiąca, którzy rozpoczynają walkę o tytuł zwycięzcy pierwszej edycji konkursu, czas wybrać z nich redaktora roku. 

Już od roku piszecie dla nas artykuły i wygrywacie za nie nagrody od naszych sponsorów. Czas najwyższy wyłonić z wszystkich dotychczas nagrodzonych autorów tego najlepszego, który zgarnie główną nagrodę niespodziankę pierwszej edycji „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. Kim on będzie, zadecydujemy my – redakcja Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl.

Ale na tym nie koniec, bowiem chcielibyśmy przyznać również nagrodę publiczności. A w zasadzie nie my, a wy.

Macie szansę wpłynąć na wyniki rywalizacji i wybrać swojego faworyta roku. Poniżej prezentujemy wszystkie sylwetki dziennikarzy oraz ich zwycięskie publikacje. Waszym zadaniem będzie dokonać wyboru, który artykuł zrobił na was największe wrażenie, by w następnej kolejności nagrodzić go swoim głosem. Ankietę za pomocą której głosujecie znajdziecie tutaj:

 

 

Na początku sierpnia ogłosimy Redaktora Pierwszej Edycji Konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” oraz Dziennikarza, który waszymi zdaniem otrzymać powinien nagrodę publiczności. 

Gotowi na wielkie emocje, niesamowite nagrody i mnóstwo kosmetologicznej wiedzy? Jeśli tak, to zapraszamy do pilnego śledzenia Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl, naszego fanpaga oraz czynnego udziału w lipcowym finale!