fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
15 Grudzień, 2019
Warszawa
6 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wielozadaniowe kombajny czy mniejsze urządzenia?

To pytanie dla tych, którzy są na etapie kompletowania sprzętu lub chcą zamienić „stare na nowe”. W artykule postaramy się odpowiedzieć na tytułowe pytanie.

Kiedy chcemy więcej za mniej oczywiście opłaca się zakupić multifunkcyjny kombajn, dzięki temu rozszerzamy swoją ofertę o dodatkowe zabiegi.

Jakie istnieje ryzyko? Oczywiście, tak jak w przypadku każdego urządzenia, nawet najbardziej niezawodny kombajn może odmówić posłuszeństwa. 

Jednak wszystko zależy od tego, kto jest importerem urządzenia i jaki obowiązuje program naprawy. Najczęściej obawiacie się o straty finansowe. Bo logika podpowiada: zepsute urządzenie=długi okres oczekiwania na naprawę, a to z kolei równa się stracie pieniędzy. Kejto takich rozwiązań nie bierze pod uwagę. Jeżeli jakiś moduł odmówi posłuszeństwa, co zdarza się niezwykle rzadko, natychmiastowo zabieramy się jego serwisowanie. Pozostałe moduły nadal mogą pracować bez obawy o przestój.

Jak już jesteśmy przy słowie „Multi”to trzeba się dokładnie zastanowić co miałoby wchodzić w skład takiego urządzenia. Bez wątpienia: mikrodermabrazja, ultradźwięki, jonoforeza, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe, oksybrazja.

Ze swojej strony proponujemy kombajn All-inclusive 15 w 2, który oprócz wymienionych, i jednocześnie bardzo chętnie wybieranych usług, zawiera również światłoterapię, galwan, dermomasażer, infrared, liposukcje ultradźwiękową i tlenoterapię.

Co ciekawe, taka perełka kosmetyczna zajmuje niewiele miejsca, gdyż kilka modułów zamkniętych jest w jednej obudowie. Oszczędność miejsca i brak konieczności przesuwania kombajnu w gabinecie jest olbrzymią zaletą.

A coś tańszego?

Czasami jednak, pomimo kuszącej ceny za tak wiele modułów, wolimy kupić mniej za…mniej oczywiście.

Tak jak w przypadku wielozadaniowych kombajnów mamy plusy i minusy takiej decyzji. Plusem jest niewątpliwie możliwość nabycia choćby jednego modułu przy mniejszym obciążeniu finansowym. Ponadto mniejsze urządzenia to właściwie jedyne rozwiązanie dla gabinetów mobilnych.

Minusem są gorsze możliwości zabiegowe i tym samym mniejszy zarobek. Chyba, że…? Kupujecie kilkanaście urządzeń.

Ze swojej strony życzymy wam udanych zakupów!