fbpx
21 Listopad, 2019
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wrześniowe „Pisz i wygrywaj” – wyniki

Kto we wrześniu skradł serca czytelników i redakcji? Kto był blisko nagrody głównej, ale w ostatecznej batalii uplasował się na drugim miejscu? Już zdradzamy!

Powrót rywalizacji dla kosmetologów z lekkim piórem, po dwóch wakacyjnych miesiącach, to był strzał w dziesiątkę. Nie zawiedli nas stali bywalcy, ale i pojawili się zdolni debiutanci. A każdy z redaktorów zdalnych zaskoczył nas opracowywaną tematyką. 

Tradycyjnie, przysyłaliście przez cały miesiąc swoje artykuły, które po weryfikacji trafiały na stronę główną Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl. Ze wszystkich opublikowanych tekstów wyłoniliśmy ten, zasługujący na miano artykułu tygodnia oraz drugi, który minął się z tą nominacją o milimetry. Jesteście ciekawi, kim są szczęśliwi zwycięzcy? Pewnie, że tak, więc pora na wyniki!

Tytuł redaktora miesiąca we wrześniu trafia w ręce Pani Joanny Ciesielskiej, autorki publikacji „Trądzik różowaty, czyli dzisiejszy różowy problem”. Do Pani Asi wysyłamy też nagrodę od sponsora tego miesiąca, firmy DermaProject, o którą całe zamieszanie. Czyli EyeCell – innowacyjny zestaw kosmeceutyków do pielęgnacji okolic oczu, które w połączeniu ze specjalnie przeznaczonym do tego celu rollerem, odmładzają i ujędrniają delikatną skórę. Olśniewających efektów!

 

 

Jak już wspomnieliśmy, z nadesłanych tekstów wybraliśmy i taki, który zasługuje na wyróżnienie. Jest nim „Mroczna strona formaldehydu w preparatach do paznokci” napisany przez Panią Annę Pękałę. Do Pani Ani już wyrusza upominek w postaci zestawu koktajli do nakłuwania oraz innych procedur medycznych, których kluczowym składnikiem, gwarantującym skuteczne działanie jest sh-polypeptide-7. Udanego testowania!

 


Na sam koniec słów kilka o dalszym losie „Pisz i wygrywaj”, otóż konkurs zostaje na jakiś czas zawieszony. Osoby, które wymyśliły, koordynowały oraz dbały o każdy szczegół rywalizacji powoli żegnają się z portalem. Jesteśmy na etapie kompletowania nowej ekipy, która przejmie obowiązki Pani Ani i Justyny. Póki nie pojawią się kompetentni zastępcy, którzy będą mieli siłę i ochotę zorganizować kolejne odsłony „Pisz i wygrywaj” uznajemy, że konkurs zapadł w zimowy sen. Czy się obudzi? Czas pokaże.

Póki co, nie rezygnujcie z tworzenia własnych publikacji, do grudnia możemy je nadal umieszczać na portalu. Nie będziemy ich traktować jako kandydatów do nagrody, ale formę ciekawego promowania autora. Nadal obowiązują te same zasady co dotychczas – ciekawe tematy, rzetelne opracowanie, brak lokowania produktu. Jeśli twój artykuł okaże się interesujący dla branży na pewno znajdzie się dla niego miejsce w Magazynie Internetowym Kosmetologia.com.pl.

Wszystkim redaktorom zdalnym, których teksty mieliśmy przyjemność czytać, sprawdzać i nagradzać w konkursie „Pisz i wygrywaj”, dziękujemy za długie miesiące wspólnej zabawy oraz życzymy powodzenia na ścieżce dziennikarskiej!