fbpx
27 Maj, 2020
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

Współpraca

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

 Udostępniamy aktualną i rzetelną wiedzę z wielu dziedzin kosmetologii, kosmetyki i nauk pokrewnych. Chcemy dostarczać Wam usług na najwyższym poziomie, dlatego nieustannie poszukujemy współpracowników. Z przyjemnością również podejmiemy Partnerską współpracę z firmami, uczelniami, gabinetami, portalami tematycznymi oraz agencjami PR. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Naszą misję realizujemy wytrwale każdego dnia, jednak aby osiągnąć wszystkie nasze cele nie możemy działać w pojedynkę. Współpracują z nami specjaliści z różnych dziedzin kosmetologii, kosmetyki, biotechnologi, chemii i informatyki, którzy na łamach magazynu internetowego Kosmetologia.com.pl dzielą się swoją wiedzą. Z przyjemnością podejmiemy również Partnerską współpracę z firmami, uczelniami, gabinetami, portalami tematycznymi oraz agencjami PR.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kto może zostać współtwórcą portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com?

Aby wspólnie z nami tworzyć największy serwis informacyjny poświęcony pielęgnacji, zdrowiu i poprawianiu lub przywracaniu urody ciała wystarczy że jesteś:

 • osobą zafascynowaną  kosmetologią oraz kosmetyką z zacięciem dziennikarskim;
 • praktykiem z lekkim piórem, który chce ugruntować swoją pozycję w świecie kosmetologii;
 • specjalistą z branży lubiącym i potrafiącym dzielić się swoimi osiągnięciami i przemyśleniami.

Należysz do którejś z powyższych grup? To się idealnie składa, właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole! Zarejestruj się na serwisie i tym samym już dziś dołącz do redakcji portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com

Co zyskujesz jako redaktor portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com?

 • Prezentujesz swoją wiedzą i profesjonalizm szerokiemu gronu odbiorców i z biegiem czasu stajesz się autorytetem w swojej dziedzinie;
 • Budujesz swój wizerunek, promujesz swoje nazwisko i sprawiasz, że staje się ono rozpoznawalne;
 • Zdobywasz interesujące doświadczenie, które może okazać się mocnym atutem na rynku pracy;
 • Pogłębiasz swoją wiedzę i poznajesz najnowsze osiągnięcia kosmetologii i kosmetyki;

Masz szanse zdobyć tytuł dziennikarza miesiąca i wygrać atrakcyjne nagrody. Każda publikacja zamieszczona na portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com bierze udział w konkursie na najbardziej popularny artykuł. Zliczamy ilość odsłon wszystkich pojawiających się w ciągu całego miesiąca tekstów i wyłaniamy ten cieszący się największym powodzeniem lub docenimy najciekawszy zdaniem redakcji. Na koniec autor zwycięskiej publikacji otrzymuje nagrodę ufundowaną przez naszego sponsora.

Jakie stawiamy wymagania?

 • Publikacje muszą być związane tematycznie z dziedziną kosmetologii, kosmetyki i nauk pokrewnych lub w inny sposób pasować do profilu naszego magazynu;
 • Artykuł wywiad, news lub relacja którą umieszczasz na portalu musi być twojego autorstwa, gwarantujesz, że jesteś jego samodzielnym twórcą;
 • Każdy umieszczany przez Ciebie tekst musi być obiektywny, nie może stanowić reklamy usług lub produktów.
 • Zastrzegamy sobie prawo dokonywania bez twojej zgody zmian i poprawek w przekazanych materiałach, a także dokonywania w nich skrótów. Oraz informujemy, że jesteśmy upoważnieni do niepublikowania artykułów, które według nas nie spełniają wymagań.

Jako nasz zdalny dziennikarz możesz podesłać niezliczoną ilość publikacji w ciągu miesiąca. Nie ograniczamy twojej kreatywności i nie narzucamy sztywnych norm. Masz temat, czujesz wenę, pisz! Pamiętaj jedynie, że każdy materiał –  artykuł, wywiad, news lub relacja, zamieszczone na łamach naszego serwisu w ciągu tego samego miesiąca rywalizują między sobą, jak i z innymi nadesłanymi przez współpracujących z kosmetologią tekstami o tytuł publikacji miesiąca.

W jaki sposób umieścić swój artykuł na portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com?

Publikowanie własnych tekstów wcale nie jest takie trudne! To zaledwie kilka kroków, które musisz zrobić, by twój artykuł znalazł się na stronie serwisu.

Krok 1 – Zarejestruj się na stronie internetowej portalu. Utwórz konto osobiste i skrupulatnie wypełnij dane. Daj się poznać swoim przyszłym czytelnikom z jak najlepszej strony. Wpisując informacje w poszczególnych rubrykach wiedz o tym, iż niektóre z nich pojawią się pod każdą twoją publikacją w panelu autora.

Krok 2 – W swoim profilu kliknij w pole „Dodaj artykuł”. Z rozwijanej listy wybierz kategorię do jakiej odnosi się twój tekst. Następnie wypełnij poszczególne pola.

• Podsumowanie – czyli pierwszy akapit artykuły, ma za zadanie wprowadzić czytelnika w podstawowe zagadnienia twojego tekstu. W nim powinieneś zawrzeć najistotniejsze informacje bądź konkluzje z publikacji i zrobić to na tyle ciekawie, by odbiorca zechciał przeczytać całość. Podstawowa zasada – wstęp nie może być dłuższy niż trzy zdania!

• Opis – rozwinięcie, zasadnicza część twojego artykułu, czyli – poszerzenie informacji od

najważniejszych do mniej ważnych. Tutaj nie określamy limitu znaków. Tobie pozostawiamy decyzję jak długa będzie publikacja. Radzimy jednak nie przesadzać z obszernością, czytelnicy wolą krótkie, ale konkretne teksty. Tak wiemy, czasami nie da się krócej… Rób więc akapity, dziel  artykuł na sekcje i jeśli to możliwe stosuj śródtytuły.

Pamiętaj by zwieńczyć całość podsumowaniem. Jak sama nazwa wskazuje ma ono za zadanie streścić informacje zawarte w artykule i wskazać najważniejsze wnioski nasuwające się po jego przeczytaniu. Ma być krótkie, treściwe, konkretne!

• Dołącz zdjęcie ilustrujące artykuł. Pamiętaj że powinno ono mieć rozdzielczość 72 dpi, a jego maksymalna wielkość nie może przekraczać 1000 Kb. Na naszym serwisie wielkość wyświetlanego zdjęcia to 330×250 pikseli. Nie posiadasz odpowiedniej fotografii z prawami autorskimi? Nie martw się, my już zadbamy o oprawę graficzną twojego artykułu, dodamy zdjęcie, które wyda nam się najbardziej odpowiednie do treści.

• Jeśli publikujesz wywiad, czyli „Oko w oko”, koniecznie wypełnij dane twojego rozmówcy. Jego imię i nazwisko, kilka słów charakterystyki, mail kontaktowy, stronę internetową i zdjęcie szanownego specjalisty. W ten sposób czytelnicy scbeaut2.ssd-linuxpl.com będą mieli możliwość bliżej zapoznać się z sylwetką twojego gościa.

Krok 3 – Kiedy już jesteś pewien, że wszystkie elementy zostały dopięte na ostatni guzik czas na kliknięcie przycisku „opublikuj”. W ten sposób umieszczasz gotowy artykuł na naszym serwerze.

Krok 4 – To czas weryfikacji twojej publikacji, administrator scbeaut2.ssd-linuxpl.com otrzymał informację o pojawieniu się twojego tekstu w naszej poczekalni. Teraz to on musi przeczytać czego dotyczy artykuł oraz zadecydować czy nie zawiera błędów. W razie konieczności przeredaguje, wprowadzi konieczne poprawki oraz dołączy odpowiednią ilustrację. Istnieje również ryzyko, że  tekst nie spełnił naszych wymagań, wówczas nie zostanie opublikowany. Ale to naprawdę rzadkie przypadki.

Krok 5 – Artykuł pojawia się na stronie głównej serwisu. Sprawdzony i zaakceptowany może wreszcie zacząć żyć własnym życiem.

Wszystko jasne, zrozumiałe? To nie pozostaje Ci nic innego jak tylko rozpocząć swoją przygodę w roli dziennikarza portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com! Witamy!

Jeśli chcesz wpłynąć na rozwój  polskiej kosmetologii i współtworzyć magazyn internetowy Kosmetologia.com.pl, zaprezentować się w szerokim gronie, wykroczyć ponad przeciętność i osiągnąć sukces to zapraszamy do kontaktu z Panią Małgorzatą Bogusz-Imiołek – kontakt mailowy: m.bogusz-imiolek@scbeauty.pl