fbpx
19 Luty, 2020
Warszawa
6 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wydanie specjalne LNE już na rynku!

W najnowszym numerze magazynu LNE znajdziecie wyjątkowe dossier, będące zapisem panelu „Global anti-aging”, okrzykniętego hitem 34. Kongresu LNE! Dotarło do nas tyle entuzjastycznych opinii, że jednego byliśmy pewni – koniecznie musimy ten temat przedstawić na łamach magazynu. 

Oczami naszych ekspertów: Marty Mieloszyk-Pawelec, dr n. med. Krzysztofa Krupki i Iwony Zbrońskiej-Jankowskiej możecie spojrzeń z różnych perspektyw na temat koncepcji odmładzania i rewitalizacji, a pytania i komentarze dr Artura Markowskiego – moderatora panelu, nadają całości spójny i unikatowy charakter.

Na ponad 190 stronach noworocznego numeru znajdziecie także wywiady z dr. n. med. Krzysztofem Krupką, dr. Sergeyem Shchurevichem, dr Gabrielem Serrano oraz dr Tijną Orasmae-Meder. Szczególnie polecamy też blok medical beauty, dział healthy aging, przegląd najnowszych zabiegów oraz prezentacje laureatów Innowacji 34. Kongresu i Targów LNE

Limitowana okładka z ekspertami Kongresów LNE

Niespodzianką przygotowaną specjalnie dla naszych czytelników jest sesja zdjęciowa z ekspertami panelu Global anti-aging, która powstała na wyłączność LNE. Zdjęcia znalazły się nie tylko we wspomnianym artykule, ale także na niezwykłej, limitowanej okładce LNE. Specjaliści ci od lat wnoszą nową jakość w edukację branży beauty, potwierdzając swoją postawą, że dobra współpraca lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek jest możliwa i daje najlepsze efekty. 

UWAGA! Magazyn ze specjalną okładką można zamówić przez stronę www.lne.pl lub dzwoniąc do redakcji.

www.lne.pl