fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
03 Kwiecień, 2020
Warszawa
4 ° C
Do góry
Image Alt

Wydarzenia

Wiadomo od dawna, że fizjologiczna flora bakteryjna jest ważnym mechanizmem obronnym i nie należy jej niszczyć przez nieprawidłową pielęgnację. Jak się okazało w badaniach wykazanych w Science Advances, jedna z najbardziej powszechnie występujących bakterii na naszej skórze - Staphylococcus epidermidis, produkuje

SC Beauty Medical zaprasza na wykład SMAStherapy® – niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) z wykorzystaniem dopracowanej, wysoko zogniskowanej fali ultradźwiękowej (HIFU)  na 35. Targach i Kongresie LNE. 

Zobacz SMAStherapyTM niechirurgiczną – plastykę jednego dnia, która wykorzystuje dopracowaną, wysokozoogniskowaną falę ultradźwiękową (HIFU), alternatywę dla nici PDO – Carbolift®, bezkonkurencyjną likwidację przyczyn cellulitu – CelarTM AWT® oraz urządzenie Dual XTTM, które da Ci efekty, których oczekujesz.

1-2 kwietnia w Krakowie odbędzie się 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem tego kultowego już w branży beauty wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 22 lat inspiruje i

Oczami naszych ekspertów: Marty Mieloszyk-Pawelec, dr n. med. Krzysztofa Krupki i Iwony Zbrońskiej-Jankowskiej możecie spojrzeń z różnych perspektyw na temat koncepcji odmładzania i rewitalizacji, a pytania i komentarze dr Artura Markowskiego – moderatora panelu, nadają całości spójny i unikatowy charakter.

W najbliższy weekend  Beauty Forum otworzy  jesienny sezon targów dla profesjonalistów  branży kosmetycznej. O tym co przygotowała firma SC Beauty Group dla uczestników tego wydarzenia opowiedziała Pani Karolina Martin Dyrektor ds. szkoleń. 

Znamy już wyniki grudniowego konkursu na świąteczny wystrój gabinetu! Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy wykazali się dobrym gustem. 

Za nami 28 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&SPA. Jak co roku było tłoczno i ciekawie. 

80-letni dyrektor Chanel Karl Lagerfeld nieświadomie wszedł na ścieżkę wojenną z „puszystym” kobietami, a wszystkiemu winne niepochlebne wypowiedzi pod ich adresem. Teraz francuskie damy chcą ukarania artysty za rzekomą dyskryminację.

Istnieje szansa, że pan Grzegorz, który pięć miesięcy temu przeszedł operację przeszczepu twarzy w gliwickim Centrum Onkologii, uniknie konieczności brania do końca życia leków immunosupresyjnych. Wówczas byłby pierwszym takim pacjentem na świecie!

W środę informowaliśmy o laureatach Nagrody Nobla z biochemii, teraz czas przedstawić naukowców, którzy zasłużyli na podobne wyróżnienie w dziedzinie chemii.

James Rothman, Randy Schekman i Tomas Suedhof zostali uhonorowani w tym roku nagrodą Nobla z fizjologii / medycyny za badanie procesów transportu wewnątrzkomórkowego.

2 października 2013 roku ministerstwo nauki przyznało stypendia 137 młodym naukowcom. Laureaci będą otrzymywać ponad cztery tysiące miesięcznie.

Światowy gigant chce wynaleźć sposób na przedłużenie ludzkiego życia.

Nadwaga miała być podstawowym argumentem dla zmiany rodziny zastępczej dla pięcioletniego chłopca, ale sąd uznał iż Maciek pozostanie pod opieką dotychczasowych opiekunów.