fbpx
21 Listopad, 2019
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wygraj karnet VIP na LNE!

Chciałbyś zdobyć karnet VIP na 26. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa? Nic prostszego, prześlij do nas prawidłową odpowiedź na pytanie i ciesz się z wygranej!

Weekend 10 – 11 listopada koniecznie w Krakowie. Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy? Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, sympozjum podologiczne, forum Manicure Pedicure, premierowe prezentacje, atelier kongresowe, możliwość spotkania z ponad 100 wystawcami, mistrzostwa makijażu i stylizacji Art Visage oraz szkolenia kongresowe – Akademii LNE.

Nie chcesz przegapić prezentacji nowości kosmetycznych, nie wyobrażasz sobie nie wziąć udziału w imprezach towarzyszących? Jesteś ciekaw opinii międzynarodowych ekspertów z Polski, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Indii? Odpowiedz na proste pytanie, wygraj wejściówkę i spotkaj się z wystawcami, dystrybutorami oraz pasjonatami kosmetyki oraz kosmetologii.

A teraz konkrety. Napisz na maila a.gajos@scbeauty.pl

Kto jest sponsorem 26. Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE & spa?

Dopisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Dziesięć pierwszych osób, które prześlą prawidłową odpowiedź otrzymają od nas wejściówki VIP.

Nie ma na co czekać. Odpowiadamy, wygrywamy i spotykamy się w Krakowie!