fbpx
14 Luty, 2020
Warszawa
2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

banner_lady_in_red.jpg

WYGRAJ Zestaw lakierów hybrydowych w konkursie „Mama z pazurem”

A ja kocham moją mamę, co paznokcie ma zadbane! Święto wszystkich mam lada chwila, to najlepszy moment by porozpieszczać najważniejsze kobiety w naszym życiu. Połącz przyjemne z pożytecznym – wykonaj zachwycający nail art lub manicur odpowiedni dla mamy z pazurem i wygraj nagrody ufundowane przez Euro Fashion!

26 maja to dzień szczególny dla każdej kobiety, która doznała uroków macierzyństwa.

Chcesz wprowadzić odrobinę magii w życie zapracowanej mamy, a może sama należysz do tej zacnej grupy?

Najlepszym prezentem dla każdej kobiety dzielącej swój świat pomiędzy pracą i dziećmi jest chwila zasłużonego relaksu, najlepiej z piliniczkiem, lakierem i głową pełną pomysłowych zdobień. Wykonaj ciekawe stylizacje paznokci i pochwal się nimi na łamach naszego portalu.

Prześlij maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające twoje zachwycające, szalone bądź praktyczne propozycje na manicure lub nail art dla mam z pazurem na adres konkurs@scbeaut2.ssd-linuxpl.com do dnia 28 maja 2012 r. z dopiskiem „Mama z pazurem”.

Zaskocz nas świeżością pomysłów oraz kunsztem wykonania i wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez  Euro Fashion tj. zestaw lakierów hybrydowych, EFexclusive Gellaco Lady in Red Kit. Najlepsze prace konkursowe opublikujemy na portalu scbeaut2.ssd-linuxpl.com.

Pobierz regulamin

Kochane mamy, córki, synowie, stylistki – zaczynamy!

banner_lady_in_red.jpg