fbpx
22 Sierpień, 2019
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wyniki rywalizacji „Pisanie ma znaczenie”!

Marcowy konkurs dla dziennikarzy zdalnych organizowany wspólnie z firmą Clarena dobiegł końca. Możemy wszem i wobec ogłosić jaki artykuł zyskał tytuł publikacji miesiąca, a które teksty zasłużyły na upominkowe wyróżnienie! 

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane propozycje. Cieszymy się ogromnie, że konkurs „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” niezmiennie cieszy się taką popularnością wśród was – naszych  branżowych specjalistów. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach znów zaskoczycie redakcję swoją kreatywnością, ogromną wiedzą i zaangażowaniem w rozwój branży. A teraz czas na ogłoszenie wyników marcowej odsłony.

Tytuł redaktora miesiąca oraz zestaw kosmetyków od firmy Clarena składający się z Dermonaprawczego Kremu z witaminą U, Toniku Łagodzącego Sensitive Line oraz Mleczka Łagodzącego z Sensitive Line Peeling Solny otrzymuje Pani Małgorzata Małecka za publikację Fotoepilacja. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni!

Nie zabrakło również nagród dla dwóch redaktorów, którzy uplasowali się tuż za podium. Dla tych autorów firma Clarena ufundowała zestawy kosmetyków w skład których wchodzą: Dermonaprawczy Krem z wit. U, Tonik Łagodzący Sensitive Line, Mleczko Łagodzące z Sensitive Line. Wyróżnienia wędrują zatem do Pani Julity Sobczyńskiej za tekst Zasady pielęgnacji skóry dziecka oraz Pani Joanny Rogackiej za publikację Skóra palacza. Ogromnie gratulujemy naszym wyróżnionym uczestniczkom!

 

Oto lista pozostałych artykułów, które biały udział w marcowej rywalizacji:

Naturalne barwniki kosmetyczne – Roksana Makowska;

Masaż chińską bańką – Małgorzata Małecka;

Współczesna kobieta – Paulina Dziedzic;

Parę słów o naczyniakach – Agnieszka Wiśniewska;

Feromony i atraktanty – Anna Baran;

Beauty foods – Anna Dudzińska.

 

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom niestacjonarnym za kolejne zasilenie naszego portalu porcją naprawdę rzetelnych artykułów i liczymy na wasz udział w kwietniowej odsłonie, która ruszy wkrótce.