fbpx
21 Maj, 2020
Warszawa
9 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wyniki świątecznego „Pisz i wygrywaj”

Wiemy już kto zdobył tytuł redaktora miesiąca, oraz które grudniowe artykuły zasłużyły na wyróżnienie. Zainteresowani wynikamy? Zaczynamy!

Mimo świątecznego zamieszania w poprzednim miesiącu znów znaleźliście czas by napisać naprawdę interesujące teksty. Nie zawiedli stali redaktorzy, ale i pojawiło się kilku nowych dziennikarzy zdalnych. Za aktywność i ciekawe artykuły dziękujemy jednym i drugim. A teraz szybkim krokiem przechodzimy do wyników, bo to one są teraz najważniejsze.

Tytuł redaktora miesiąca i zestaw kosmetyków z kompleksem PhytoCellTec™ Argan ufundowanych przez firmę Bielenda Professional otrzymuje Pani Agnieszka Wiśniewska za publikację Nie takie straszne jak je malują – silikony. Gratulujemy!

 

Wyróżnienia oraz owocowy zestaw składający się z peelingu i masła do ciała od  Bielenda Professional trafią do rąk dwóch naszych dziennikarzy niestacjonarnych. Jako pierwszą, nagrodą pocieszenia chcielibyśmy obdarować Panią Paulinę Dziedzic za artykuł Prawdy i mity o kwasie hialuronowym. W następnej kolejności gratulacje składamy Pani Roksanie Makowskiej, autorce tekstu Trądzik a doustna izotretynoina. Jesteśmy pod wrażeniem przesłanych publikacji i oczywiście liczymy na więcej w kolejnych edycjach konkursu.

 

Ciekawi z jakimi artykułami rywalizowały nagrodzone teksty? Oto pozostałe literackie propozycje grudniowego „Pisz i wygrywaj”!

Kwas azelainowy Joanna Rogacka; 

Bio Peeling Anna Baran;

Diagnostyka skóry Lampą Wooda Justyna Pokrońska;

Higiena w salonie kosmetycznym Izabela Pawlik;

Bezpieczeństwo stylizacji paznokci Wioleta Faruga.