fbpx
19 Luty, 2020
Warszawa
6 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

Uczelnia proponuje słuchaczom szeroki zakres kierunków, obejmujący Kosmetologię, Fizjoterapię, Ratownictwo, Biotechnologię oraz Pielęgniarstwo. Jako jedyna Uczelnia wyższa w regionie posiadamy w swojej ofercie prestiżowe studia drugiego stopnia na kierunku Kosmetologia. Proponujemy również bogatą ofertę studiów podyplomowych, realizujemy również studia pomostowe na kierunku Pielęgniarstwo, finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Absolwenci naszej Uczelni, których liczba sięga tysiąca, to specjaliści znajdujący zatrudnienie na rynku krajowym, jak i zagranicznym – Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, gwarantowany właściwym doborem kadry naukowo-dydaktycznej, w której skład wchodzą wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z różnych ośrodków akademickich w kraju i na świecie. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania oraz realizację badań naukowych w wybranych dyscyplinach.

Wyższa Szkoła Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 16 kwietnia 2003 r. została wpisana do Rejestru uczelni niepaństwowych pod numerem 123.
Zgodnie ze swoją misją Uczelnia wyposaża studentów w kompleksową wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Dyplom Wyższej Szkoły Kosmetologii i Ochrony Zdrowia jest honorowany we wszystkich krajach europejskich.

Jednym z filarów sukcesu WSKiOZ jest właściwy dobór kadry naukowo-dydaktycznej i dydaktycznej. Jej kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności zapewniają bardzo wysoki poziom kształcenia oraz realizację badań naukowych w wybranych dyscyplinach.

Studenci kształcą się w komfortowych warunkach. Uczelnia posiada dobrze usytuowany (w centrum Białegostoku) budynek, w którym znajdują się: bogato wyposażone i wciąż unowocześniane laboratoria, pracownie dydaktyczne, salony szkoleniowe i sale komputerowe a także biblioteka z czytelnią.
Nowatorskie technologie i metody nauczania stwarzają bardzo dobre warunki studiowania a Uczelnia dokłada wszelkich starań, aby z roku na rok były coraz wyższe.

Uczelnia nieustannie poszerza i dostosowuje program studiów do potrzeb rynku pracy nie tylko w Polsce, ale i Europie.

W chwili obecnej kształci na kierunkach:

  • Kosmetologia
  • Fizjoterapia
  • Biotechnologia
  • Pielęgniarstwo
  • Ratownictwo medyczne.