fbpx
11 Grudzień, 2019
Warszawa
-4 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zaawansowany technologicznie system Elite Shape Face & Body !!!

Skuteczne modelowanie sylwetki, odchudzanie , likwidacja cellulitu, ujędrnianie skóry !!!! Innowacyjne połączenie 4 technologii w służbie piękna !!!

ZŁOTY KROKUS TARGÓW SALON WIOSNA W KATEROGII SPRZĘT I URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

Opis technologii:

 Elite Shape Face & Body to wyjątkowo skuteczna aparatura , wykorzystująca wiele technologii jednocześnie w celu zwiększenia skuteczności zabiegów.

Radiofrequency Bipolar RF 

Fala radiowa RF powoduje podwyższenie temperatury głębokich warstw skóry o 5-7 stopni, czyli działa tzw. głębokim gorącem. RF w obrębie skóry właściwej, pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Spektakularnie zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. W efekcie poprawia się jakość skóry , zwiększa się gęstość i napięcie , wygładzają się zmarszczki oraz wypłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fala radiowa RF absorbowana w komórkach skóry nie niszczy innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka. Działa więc przyczynowo, ujędrnia i zagęszcza skórę, odwraca skutki starzenia się. Poza tym powoduje ↑ wzrost c Amp ( cykliczny adezynomonofosforan). To przyczynia się do lipolizy, czyli rozpadu tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Dalej „ upłynniony” tłuszcz przenika przez błony adipocytów i trafia w efekcie do układu limfatycznego – dzięki temu wpływamy na zmniejszenie problemów z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Podczerwony laser biostymulujący 940 nm

Laser biostymulacyjny wykorzystuje światło podczerwone o długości fali 940 nm . Światło to skierowane jest m.in. na komórki tłuszczowe -adipocyty i komórki skóry- fibroblasty. Dzięki temu adipocyty zostają znacznie zredukowane, a fibroblasty intensywniej pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna , elastyczna i pozbawiona cellulitu. Efekt biologiczny laserów biostymulujących to głównie poprawa powierzchownego mikrokrążenia, przyspieszenie gojenia ran i powierzchownych urazów, przyspieszenie gojenia powierzchownie leżących ścięgien i małych stawów, zwiększenie elastyczności małych mięśni i skóry (np. działanie likwidujące zmarszczki), działanie przeciwzapalne w stosunku do skóry i tkanki podskórnej.

 

Masaż podciśnieniowy

Terapia podciśnieniowa to nieinwazyjna metoda polegająca na zasysaniu próżnią ( zasysanie mechaniczne) fałdów skóry z jednoczesnym ich masowaniem w odpowiednich kierunkach. Dzięki innowacyjnemu systemowi samobieżnych rolek fałdy skóry są zasysane, podnoszone i rolowane. To daje wspaniałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitu, wiotkością skóry. Dalej potęguje to wykonywanie w trakcie zabiegu drenażu limfatycznego, dzięki któremu następuje zwiększenie potencjału tlenu, składników odżywczych, a także zwiększenie szybkości usuwania toksyn z komórek.

 

Mechaniczny masaż rolkami

Zastosowanie:

Zintegrowane zastosowanie kilku technologii działających jednocześnie na głowicy zabiegowej, pozwala na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów w zabiegach: liftingu skóry twarzy i ciała , modelowaniu sylwetki, likwidacji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie 4 głowic o różnej średnicy i unikalnej budowie daje możliwość wykonywania zabiegów na partiach trudno dostępnych, jak okolice: oczu, nosa, ust, wewnętrznych stron ramion, czy ud. Wykorzystanie jednocześnie podciśnienia , fali radiowej i lasera w tym samym momencie (w trakcie jednego zabiegu) zdecydowanie pogłębia efekt działania oraz skraca czas kuracji.

 

Wskazania do zabiegu Elite Shape na twarz:

 

·        zwiotczenia skóry twarzy np. zwisający podbródek

·        profilaktyka starzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu

·        Zmarszczki

·        brak elastyczności, sprężystości

·        pojawiające się pierwsze oznaki starzenia

 

Widoczne efekty przy zabiegach Elite Shape na twarz:

 

·        lifting skóry

·        poprawa napięcia skóry

·        wyraźne zarysowanie owalu twarzy

·        likwidacja tzw. „ chomików”

·        obkurczenie zwisającego podbródka

·        redukcja zmarszczek

·        spłycenie zmarszczek wokół oczu

·        spłycenie blizn

·        lepsze odżywienie i regeneracji tkanek

·        wzmocnienie odporności skóry

·        poprawa krążenia krwi (lepsze odżywienie tkanek)

 

Wskazania do zabiegu Elite Shape na ciało:

 

·        zaburzenia przemiany materii ( otyłość, nadwaga)

·        nadmiar tkanki tłuszczowej, nawet tej miejscowej, trudnej do usunięcia

·        cellulit

·        zwiotczenie ciała np. powłok brzusznych, pośladków, ud

·        rozstępy i blizny

 

Widoczne efekty przy zabiegach Elite Shape na ciało:

 

·        redukcja tkanki tłuszczowej

·        aktywowanie metabolizmu

·        redukcja cellulitu ( wszystkie stopnie)

·        modelowanie , kształtowanie sylwetki

·        ujędrnianie skóry ciała (np. podnoszenie i ujędrnienie pośladków)

·        zmniejszenie rozstępów i blizn

·        zmniejszenie obrzęków

 

Działanie fizjologiczne:

 

·        drenaż limfatyczny tkanki łącznej

·        przyspieszenie procesów przemiany materii

·        zwiększenie dostaw tlenu i substratów energetycznych i czynnościowych

·        zwiększenie przepływu krwi i limfy

·        pobudzenie przemiany materii w komórkach

·        poprawa napięcia mięśniowego

·        działanie przeciwbólowe i rozluźniające napiętych mięśni

·        przyspieszenie procesów gojenia się tkanki

 

Seria zabiegów:

 

Poprawa jest odczuwalna już po pierwszym zabiegu. Jednak optymalne wyniki widoczne są po serii około 8 – 12 zabiegów wykonywanych co drugi dzień.

 

Głowice zabiegowe:

 

Elite Shape to zastosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych w głowicach zabiegowych oraz systemie obsługi. Cztery głowice o różnym kształcie i wielkości odpowiedniej do różnych partii ciała, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Największa głowica przeznaczona do zabiegów na ciele. Wyposażona jest w ruchome rolki wykonane ze stali chirurgicznej. Duża oraz średnia głowica posiada dodatkowo elektroniczne wyświetlacze z możliwością regulowania parametrów zabiegowych bezpośrednio na rączce. Wszystkie głowice wyposażone są w bardzo łatwe w demontażu i czyszczeniu końcówki zabiegowe.

 Zaawansowane technologicznie 4 głowice o unikalnej budowie pozwalają skutecznie kształtować każdą partię naszego ciała i twarzy:

 

Wyświetlacz LCD i menu główne:

Pracę ułatwia intuicyjne Menu po którym poruszamy się wykorzystując duży, dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD. System sterowania posiada gotowe programy zabiegowe dostosowane do poszczególnych partii ciała, sugerując rodzaj głowicy oraz parametry zabiegu z możliwością ich modyfikacji. Operator ma do dyspozycji schemat wykonywania masażu, którego animacja dostępna jest na wyświetlaczu. Wszystkie rozwiązania zastosowane w urządzeniu zdecydowanie ułatwiają pracę i zapewniają komfort naszemu klientowi.

 Link do produktu: http://www.sklep.imagecentrum.pl/elite-shape-face-body-super-oferta-38-900-pln-p-858.html