fbpx
22 Sierpień, 2019
Warszawa
19 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zakochani w gabinecie – KONKURS Walentynkowy

Udekoruj swój salon z okazji Walentynek, prześlij zdjęcia metamorfozy wnętrza i wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego!

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu z Twoich klientów, to wyjątkowy dzień. Właśnie 14 lutego chcieliby poczuć, że świat nabiera rumieńców, a zewsząd otacza ich aura miłości. Poszukują miejsc, gdzie atmosfera zmienia się w iście magiczną. Może trafią ze swoją drugą połówką właśnie do twojego gabinetu?

Planujesz wprowadzić do oferty specjalne pakiety dla dwojga? A może małe gabaryty pozwalają jedynie na zabiegi solo? Nieważne, istotne jest, czy przewidujesz wraz ze swoim zespołem zaaranżować wnętrze salonu specjalnie na tą okoliczność. Jeśli tak, pochwal się swoją kreatywnością na stronach scbeaut2.ssd-linuxpl.com!

Czekamy na trzy zdjęcia wnętrz romantycznych, nastrojowych, szalonych, ale przede wszystkim pomysłowo udekorowanych. Prześlij do trzech fotografii waszego gabinetu, salonu, ośrodka, centrum Spa ustrojonego specjalnie na 14 lutego i wygraj atrakcyjne nagrody!

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego ufundowało podarunki dla trzech najbardziej pomysłowych gabinetowych projektantów wystroju. Co wchodzi w ich skład? Już zdradzamy!

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma zestaw kosmetyków marki LADY ESTHER przeznaczony do 24 zabiegów z kwasami AHA. W jego skład wchodzą: Fruit Acid Cleansing Gel – Żel oczyszczający 500 ml, Soothing Gel Mask – Maska uspokajająca 200 ml, 24 ampułki (8× 4%, 6%, 8%), Fruit Acid Peeling, Granulat – Peeling 30 g oraz szklana miseczka i miarka.

 


Miejsce tuż za podium nagrodzone będzie zestawem preparatów, których zadaniem jest regeneracja, nawilżanie, oraz działanie ant-age. Mowa tu o kalendarzu z 24 ampułkami na każdy dzień, przygotowanym przez kosmetologa z LADY ESTHER. Jest on tak ułożony, aby każdego dnia dostarczać skórze niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

 


W ręce osoby uplasowanej na miejscu trzecim trafi krem LADY ESTHER z witaminą A „Winter” wraz z 3 ampułkami również zawierającymi witaminę A. Idealny prezent na tą porę roku!

 

 

Nagrody są wspaniałe, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać na zdjęcia waszych wnętrz. Przesyłajcie je do dnia 27 lutego 2013 roku na adres a.gajos@scbeauty.pl. Pomysłowości i powodzenia w rywalizacji!

Zobaczcie kto zwyciężył w poprzednim roku!

Zakochani w Gabinecie 1