fbpx
11 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

untitled16.jpg

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

{jathumbnail off}Już w grudniu w Warszawie rozpoczyna się cykl szkoleń dla osób pracujących w branży kosmetycznej. Szkolenia organizowane są przez Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Dzięki dofinansowaniu z środków europejskich, w pierwszych sześciu edycjach można uczestniczyć bezpłatnie.

untitled16.jpg

W ostatnim dziesięcioleciu rynek kosmetyków oraz usług związanych z urodą dynamicznie się rozwijał, współgrając z postępem nauk związanych z szeroko rozumianą kosmetologią. Współczesna kosmetologia jest dziedziną nauki o charakterze interdyscyplinarnym, łączącą wiedzę z zakresu dermatologii, chemii kosmetycznej oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Profesjonaliści coraz częściej poszukują informacji szczegółowych, wysoce specjalistycznych, które są niezbędne w ich pracy zawodowej.

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie jest liderem na rynku edukacji w zakresie kosmetologii i chemii kosmetycznej. Realizuje nowoczesny i kompleksowy program nauczania, zapewniając rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej, interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii, pielęgnacji i ochrony zdrowia.

Uczelniana kadra dydaktyczna to wybitni, polscy specjaliści w dziedzinie kosmetologii, farmakologii, medycyny, chemii kosmetycznej i innych. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych pracowniach, laboratoriach i gabinetach, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.


Oferta edukacyjna WSZKiPZ jest od 10 lat postrzegana przez jej odbiorców jako profesjonalna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku
. Wyznacznikiem unikalności uczelni jest wysoki merytoryczny poziom prowadzonych zajęć, gdyż wykładowcami są specjaliści współpracujący z wiodącymi ośrodkami badawczo – rozwojowymi, producentami kosmetyków oraz praktycy od wielu lat z powodzeniem prowadzący działalność w branży pielęgnacji zdrowia i urody.

Wychodząc naprzeciw rynkowemu zapotrzebowaniu, uczelnia rozszerzyła swoją
ofertę o szkolenia, których atutami są: profesjonalizm kadry, zorientowanie programów na praktyczne wykorzystanie wiedzy, oraz nowoczesne zaplecze dydaktyczne. W związku z pozyskaniem przez Uczelnię dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pierwsze sześć edycji każdego ze szkoleń będzie realizowane nieodpłatnie w ramach projektu „Edukacja dla nowoczesnej kosmetologii”.

Zapraszamy do udziału w następujących szkoleniach:

  • Profesjonalne zarządzanie salonem kosmetycznym;
  • Podologia kosmetyczna stopień i i ii;
  • Kurs komputerowy praktyczne zastosowanie informatyki w biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem branży kosmetycznej;
  • Techniki manualne w wellness & spa;
  • Metody aparaturowe stosowane w profesjonalnej kosmetologii pielęgnacyjnej;
  • Wiedza o kosmetyku dla lekarzy;
  • Wiedza o kosmetyku dla pracowników aptek i hurtowni farmaceutycznych;

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.cosmetology.edu.pl

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia
ul. Podwale 13, 00-252 Warszawa
tel.: (22) 635-50-09,
www.kosmetyka.edu.pl

BIURO PROJEKTU
ul. Podwale 17, II piętro, 00-252 Warszawa
tel.: (22) 635 06 00
e-mail: malgorzata.szyszka@wszkipz.pl
www.cosmetology.edu.pl

Człowiek – najlepsza inwestycja

„Edukacja dla nowoczesnej  kosmetologii”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego