fbpx
14 Listopad, 2019
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zapraszamy na II Targi URODA i ESTETYKA!

 

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie – II Targi URODA i ESTETYKA, które odbędą się w hali Expo w Łodzi, 20-21 listopada 2010, będą imprezą kosmetyczno-kosmetologiczną, skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i dla osób zainteresowanych nowościami w kosmetyce.

Zakres targów obejmuje m.in. kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, kosmetyki do bezpiecznego opalania, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci stóp i włosów oraz aparaturę i wyposażenie salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Na targach zaprezentowana zostanie także oferta najlepszych salonów kosmetycznych.

Organizowane przez nas tragi przestrzegają spójności tematycznej i prezentują się na nich najlepsi producenci i dystrybutorzy kosmetyków. Przywiązujemy dużą wagę, aby na nie pojawiały się preparaty bez odpowiednich badań i certyfikatów i zdecydowanie koncentrujemy się na tym co zdrowe – np. na naszej imprezie nie ma kontrowersyjnych żeli i akryli do stylizacji paznokci. W tegorocznych targach udział weźmie ponad 70 wystawców, którzy zaprezentują produkty ponad 100 marek. Podobnie jak w ubiegłym roku podczas łódzkiej imprezy odbędą się premiery kosmetyków.

DLA PROFESJONALISTÓW

Profesjonaliści podczas targów URODA I ESTEYKA będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu najnowszej generacji i akcesoriów do wyposażenia salonów kosmetycznych. W Łodzi pojawią się niemal wszyscy producenci i dystrybutorzy tego sprzętu.  Na stoiskach pokazane zastaną także najnowsze linie profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla salonów. 

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Osoby indywidualne interesujące się nowościami w kosmetyce będą mogły zapoznać się zarówno z propozycjami uznanych już na rynku firm, jak i ofertą dopiero wkraczających na rynek. Wystawcy zaprezentują wszystko to, co niezbędne do utrzymania doskonałej kondycji skóry i wyglądu – kosmetyki naturalne, biokosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Osoby ceniące sobie „opalony” kolor skóry poznają ciekawą ofertę bezpiecznych preparatów brązujących – alternatywy dla solariów.

KONFERENCJA

II Targom URODA I ESTETYKA towarzyszyć będzie 2-dniowa konferencja zatytułowana „Kosmetologia dla zdrowia i urody”, jej celem jest odkreślenie nierozerwalnego związku piękna ze zdrowiem. Znane od pokoleń określenie ,,w zdrowym ciele zdrowy duch’’ często niestety w ostatnich latach bywa opacznie rozumiane. Odkrywanie nowych technologii, tworzenie nowych kosmetyków, stosowanie nowoczesnej aparatury niestety nie zawsze pozostaje w zgodzie z potrzebami naszego zdrowia i ładnego wyglądu. Z modą w dziedzinie kosmetyki podobnie jest jak z modnym ubraniem; nie zawsze to co modne jest eleganckie, nie zawsze to co modne jest zdrowe i bezpieczne. Organizatorem konferencji jest Katedra Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

MISTRZOSTWA

Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym targom będą III  Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę SZKLANEJ RÓŻY. Temat tegorocznych mistrzostw brzmi „Pejzaż miejski w makijażu i stylizacji”, a ich celem jest wyłonienie i promocja utalentowanych adeptów sztuki makijażu i wizażu. Odbędą się one w niedzielę, 21 listopada.

Więcej informacji na: www.mtl.lodz.pl/uroda.

Nazwa imprezy: II Targi Uroda i Estetyka
Termin: 20-21 listopada 2010
Miejsce: Łódź, hala Expo ul. Stefanowskiego 30
Godziny zwiedzania:

  • Sobota, 20.10 – 10.00-18.00
  • Niedziela, 21.10 – 10.00-17.00

Bilet wstępu: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy)
Udział w konferencji: 60 zł 1/dzień z rejestracja on-line i 70 zł /1 dzień bez rejestracji