fbpx
27 Styczeń, 2020
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zaproszenie na seminarium oraz pokaz w Warszawie i Lublinie!

Terapia dwutlenkiem węgla przy użyciu urządzenia CarboxyTherapy TM dual MC2, z racji olbrzymiej skuteczności, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.  Urządzenie daje możliwość wielokierunkowego, skutecznego działania.

W zależności od ustawienia parametrów (głębokości oraz przepływów), można przeprowadzać zabiegi na lokalne depozyty tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, blizny, cienie i obrzęki pod oczami, wypadanie włosów, a także zmarszczki. Zabieg karboksyterapii zw. „zabiegiem bąbelkowym” został okrzyknięty przełomowym zabiegiem w kosmetologii i medycynie estetycznej. 

Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 urządzeniem CARBOXYTHERAPYTM Dual MC2, wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), rozszerzenie istniejących (rewaskularyzacja) oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy.

W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry. Według przeprowadzonych badań, rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPY TM wykazują również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów. 

 

W związku z coraz większym zainteresowaniem metodą karboksyterapii jak i samym urządzeniem SC Beauty Group sp. z o.o. zaprasza na seminarium oraz pokaz zatytułowany „Karboksyterapia- praktyczne aspekty iniekcji CO2 na twarz i ciało”. Pokaz zostanie przeprowadzony na urządzeniu CARBOXYTHERAPY DUAL MC2. Wydarzenie odbędzie się 4. sierpnia w warszawskim Hotelu SHERATON od godziny 12.00. Natomiast 6. sierpnia będzie możliwość zapoznania się z karboksyterapią w lubelskim Hotelu VICTORIA od godziny 10.00. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona-decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na seminarium przyjmowane są pod adresem: r.haczyk@scbeauty.pl .W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego zgłaszającej się osoby.

Więcej informacji pod numerem 791 870 488.