fbpx
12 Grudzień, 2019
Warszawa
1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zarobić na Święta?

Jak się okazuje, okres przedświąteczny to dobry czas dla gabinetów kosmetycznych. Badania przeprowadzone na kosmetologii wskazują, że 53% gabinetów „zauważa” wzrost zainteresowania usługami kosmetycznymi. Szykujcie się na natłok klientów!

Kto z nas, w czasie Świąt, nie chce wyglądać naprawdę wyjątkowo? Klienci na ostatnią chwilę próbują wcisnąć się w grafik, a im bliżej Wigilii tym lepiej. Z pewnością salony fryzjerskie i kosmetyczne przeżywają teraz prawdziwe BUM. 

A jakie zabiegi dominują?

Nie ma mowy o drastycznym złuszczaniu. Na tego typu usługi był czas jesienią. Świąteczne pielęgnacja dotyczy przede wszystkim ekspresowej regeneracji, odświeżenia i liftingu. 

Wielu z nas na Święta chce wyglądać po prostu perfekcyjnie bez widocznych zmarszczek i oznak zmęczenia. W gabinetach rządzą masaże połączone z ampułkami i maseczkami. Klienci nie pogardzą również zabiegami z użyciem fal radiowych o zaskakującym efekcie „wow”, Znamienitym wykończeniem tej „gorączki Świątecznej” są masaże w otoczeniu świec i aromaterapii.

Niektórzy decydują się także na zabiegi poprawiające kondycję dekoltu. Ta, jakże piękna część ciała, zostanie przecież odsłonięta sukniami i koszulami. O suchej, pomarszczonej skórze nie ma mowy!Można jeszcze pokusić się o depilację, oczywiście woskiem lub pastą cukrową. Na laser nie mamy już czasu. 

Nie zapomnijcie o oprawie oczu. Henna, przedłużanie rzęs również powinny zagościć na liście przedświątecznych zabiegów. Dłonie również nie mogą zostać pominięte. W końcu to one będą witały się ze wszystkimi. Nie powinno zabraknąć regeneracji, intensywnego nawilżenia oraz doskonałego manicure.

Życzymy Wam powodzenia w tej przedświątecznej gonitwie!