fbpx
11 Luty, 2020
Warszawa
5 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

zelazko_komplet_600x111.jpg

Żelazko antycellulitowe i przeciwzmarszczkowe 2 w 1

Prasowanie zmarszczek i cellulitu nie może być już prostsze… za to może być tańsze. Abacosun wprowadza do oferty nowość – swoje 2 największe hity zamknięte w jednym urządzeniu, a co najważniejsze, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

 Aż 5 skutecznych energii w walce o piękno

Najnowszy model żelazka na twarz i ciało Abacosun to połączenie znanych i cenionych metod „prasowania” zmarszczek i cellulitu. Urządzenie zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu świetnie nadaje się do gabinetów o niewielkiej powierzchni. W jednym urządzeniu zawarto technologie, które mogą zrewolucjonizować pracę gabinetu poprzez wprowadzenie do jego oferty bardzo skutecznych, a przy tym niezwykłe opłacalnych zabiegów.

Żelazko 2 w 1 wykorzystuje w jednym czasie trzy efektywne energie do walki z cellulitem, a także dwie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Takie rozwiązanie nie tylko skraca czas zabiegu, ale też znacznie przyspiesza uzyskanie doskonałych rezultatów.

Tajemnica skuteczności żelazka Abacosun tkwi w kumulacji działania sprawdzonych metod: stymulacji TENS, masażu vacumoraz chromoterapii, które jednocześnie wzmacniają i regenerują mięśnie, działają ujędrniająco na skórę, a także stymulują układ limfatyczny.

Cały wachlarz nowych usług dla gabinetu

Nowe żelazko 2 w 1 to dla salonu kosmetycznego ogromna szansa. Urządzenie daje nie tylko możliwość istotnego poszerzenia oferty i zwiększenia zysków – oferuje też sposób na podniesienie prestiżu gabinetu i zyskanie nowej grupy zadowolonych klientów.

Zobacz, co oferuje nowy model żelazka– poniżej przykłady bezinwazyjnych zabiegów stymulujących naturalne procesy regeneracyjne organizmu, jakie już wkrótce możesz zacząć wykonywać w swoim salonie:

  • spłycanie zmarszczek, wygładzanie skóry, poprawa owalu twarzy
  • wzmacnianie i regeneracja tkanki mięśniowej i skórnej, co prowadzi do zauważalnie lepszego napięcia skóry twarzy i ciała
  • polepszanie kolorytu i odżywianie poprzez stymulację cyrkulacji krwi i limfy
  • redukowanie cellulitu, wygładzanie skórki pomarańczowej poprzez rozbicie złogów tłuszczu
  • ujędrnianie ciała i modelowanie sylwetki, stymulacja procesu wyszczuplania
    zabiegi relaksacyjne, niwelujące ból pleców i karku

Podstawowe funkcje żelazka 2 w 1mogą być rozszerzone o dodatkowe opcje. Poszerz zakres usług i zwiększ dochodowość stosując opcjonalne akcesoria. Wśród nich są: zestaw dodatkowych pomp do ciała, nakładki do zabiegu na biust i pośladki, bańki szklane do ciała Calabash, zestaw vacum na twarz (2 końcówki i sonda).

Błyskawiczny zwrot inwestycji

Żelazka Abacosunsą jednymi z najpopularniejszych i najlepiej rozreklamowanych urządzeń kosmetycznych na rynku. Krótki czas usługi, jej seryjny charakter, a także niskie koszty wykonywania zabiegów sprawiają, że żelazko bardzo szybko zaczyna zarabiać na siebie. Z żelazkiem 2 w 1 zwrot inwestycji jest możliwy już w ciągu 2, 3 miesięcy od zakupu. Świadczy to o tym, że zabiegi na żelazku znajdują się w czołówce najbardziej dochodowych w branży.

zelazko_komplet_600x111.jpg