fbpx
27 Styczeń, 2020
Warszawa
-1 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zgłoś swój gabinet do konkursu Top Beauty Salon 2012

Chcesz, aby twój salon kosmetyczny mógł szczycić się tytułem Top Beauty Salon? Aby znaleźć się na liście najlepszych oraz zdobyć atrakcyjne nagrody wystarczy do 30 listopada zgłosić gabinet do konkursu na najlepsze salony kosmetyczne w Polsce. 

Ruszyła druga edycja konkursu Top Beauty Salon, organizowanego przez producenta kosmetyków profesjonalnych marki Clarena. Ideą konkursu jest wyłonienie salonów o najwyższych standardach w czterech kategoriach: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, komfort gabinetu oraz profesjonalizm usług.  

W konkursie będą oceniane gabinety kosmetyczne, których właściciele zgłoszą swoje salony do konkursu Top Beauty Salon wypełniając specjalny formularz dostępny na stronie internetowej  www.clarena.pl, lub u przedstawicieli handlowych marki Clarena. Termin zgłoszeń upływa 30. listopada 2012 roku. Do tego czasu, na swój ulubiony gabinet mogą głosować również klientki salonów. Swój głos mają okazję oddać poprzez wypełnienie ankiety dostępnej  na tej samej stronie internetowej. Udział w głosowaniu na ulubiony salon to także szansa na wygranie zestawu luksusowych kosmetyków. Wystarczy wypełniając zgłoszenie zaproponować hasło reklamowe – dla 20 autorek najlepszych haseł firma przewidziała atrakcyjne nagrody. Po zakończeniu głosowania 60 gabinetów kosmetycznych zostanie nominowanych do tytułu Top Beauty Salon. To do nich przyjadą eksperci z firmy Clarena, którzy przeprowadzą szczegółowy audyt, by wyłonić zwycięzców. Nagroda główna przypadnie 4 najlepszym salonom. 

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 20. stycznia podczas Diamentowej Gali w hotelu Sheraton w Warszawie, w której wezmą udział nie tylko laureaci, ale również dziennikarze i celebryci, dla których. Udział w konkursie to  nie tylko walka o  tytuł, ale także możliwość zdobycia cennych nagród. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrody o wartości ponad 15 tysięcy złotych. Będą to: zaproszenie na profesjonalne szkolenia, nowoczesne specjalistyczne urządzenia zabiegowe do salonu oraz zestawy kosmetyków. Należy jednak zwrócić uwagę, że regulamin konkursu określa, iż koniecznym warunkiem zgłoszenia gabinetu do udziału w plebiscycie jest współpraca z Clareną polegająca na dokonaniu zakupu produktów tej marki przynajmniej raz w ciągu 3 ostatnich lat.