fbpx
22 Październik, 2019
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Znamy redaktora I Edycji „Pisz dla Kosmetologii i wygrywaj”

Zakończyło się głosowanie publiczności oraz debaty w redakcji. Znamy więc wyniki, na które czekają wszyscy pasjonaci kosmetologii z zacięciem literackim. Czas ujawnić je światu!

Roczna rywalizacja dobiegła do szczęśliwego finału. Trudy dziennikarzy zdalnych zostały ponownie ocenione i docenione. Wszystkie te działania w jednym celu – wyłonienia spośród dwunastu redaktorów miesiąca tego jedynego, czyli redaktora I Edycji Konkursu „Pisz dla Kosmetologii i wygrywaj”.

Kto zdaniem naszej redakcji zasłużył na to zaszczytne miano? Kto już teraz może cieszyć się z wypoczynku w Farmona Hotel Business & SPA? Kto odbierze pokaźną i elegancką statuetkę zwycięzcy? 

Z dumą i radością ogłaszamy, że tytuł Redaktora I Edycji Konkursu „Pisz dla Kosmetologii i wygrywaj” otrzymuje Pani Joanna Rogacka, autorka siedmiu publikacji, które pojawiły się na łamach scbeaut2.ssd-linuxpl.com. Serdecznie gratulujemy! Pani Joanna już teraz może szykować się na relaks ufundowany przez naszego sponsora głównego – Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona i planować miejsce na swoją statuetkę.

 

 

Na tym nie koniec nagród. Cały lipiec trwało głosowanie czytelników na najlepszy tekst poprzednich dwunastu miesięcy. Wszystko po to, by wybrać waszego faworyta. Tym razem sami zadecydowaliście kogo wynagrodzić za pomysłowość oraz talent. Po miesiącu zaciętej walki na klikanie już wiemy, kto odbierze zestaw kosmetyków Sweet Secret od Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona i otrzyma stosowną statuetkę. 

Nagroda publiczności trafia w ręce Pani Roksany Makowskiej, autorki artykułu sierpnia 2012 oraz sześciu innych publikacji stworzonych w ramach Konkursu „Pisz dla Kosmetologii i wygrywaj”. Pani Roksanie gratulujemy zacnego tytułu oraz tak ogromnego wsparcia czytelników Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl!

Podsumowując roczną rywalizację należy wspomnieć o naszych zacnych sponsorach, dzięki którym ten konkurs mógł powstać i toczyć się tak długo. Serdecznie dziękujemy sponsorowi nagrody głównej całej I edycji – Farmona – Hotel Business & SPALaboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona. Nie zapominamy również o tych, którzy fundowali nagrody w poszczególnych miesiącach: Nantes, Organique cosmetics, Bandi, Alexcosmetic, TeN Cosmetics, Bielenda Professional, VEDARA Bio Cosmetic Labs, Clarena, Charmine Rose, Revitacell, oraz Arkana. Jeszcze raz wielka chwała wam za to, że leży wam na sercu rozwój polskiej kosmetologii i wspieracie młodych, zdolnych pasjonatów zdrowia oraz urody!

 

 

Oczywiście dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu „Pisz dla Kosmetologii i wygrywaj”, tym co zdobyli tytuł redaktora miesiąca, tym którzy uzyskali wyróżnienia oraz pozostałym dzielnie walczącym, ale dotychczas nie nagrodzonym. Cieszymy się, że bawicie się razem z nami i tym samym wpływacie na stały rozwój branży kosmetycznej.

Skoro pierwsza edycja naszej rywalizacji dobiegła końca, czas ogłosić drugą. Z racji na to, że konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością, a zdolnych kosmetologów, którzy chcą i potrafią dzielić się swoją wiedzą wciąż przybywa, nie możemy tego nie wykorzystać. Dlatego wszystkie osoby: profesjonalistów z branży, praktyków w zawodzie, studentów oraz pasjonatów tematyki zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie dziennikarskich potyczek. Już od września będziecie mogli przesyłać swoje artykuły i walczyć o nagrody ufundowane co miesiąc przez innego sponsora. Gotowi na kolejną porcję wiedzy oraz wrażeń? Jasne! Macie tylko miesiąc, więc czas już zabierać się do intensywnej pracy!