fbpx
Z OSTATNIEJ CHWILI!
19 Styczeń, 2020
Warszawa
2 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

pijawki.jpg

Znamy redaktora miesiąca! Konkurs „Pisz i wygrywaj – sierpień” rozstrzygnięty!

Ciekawi kto został redaktorem sierpnia? Zainteresowani jaki artykuł spodobał się redakcji i czytelnikom najbardziej? Nie ma na co czekać – oto wyniki.

 Tak jak w poprzednim miesiącu i w tym otrzymaliśmy od was naprawdę dużo ciekawych publikacji, z których wybrać najlepszą było bardzo ciężko. Po burzliwych naradach udało nam się wreszcie wyłonić zwyciężczynię konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj – sierpień 2012”.

 Kosz owocowych kosmetyków firmy Organique, gratulację od naszej redakcji oraz tytuł redaktora miesiąca należą się Pani Roksanie Makowskiej  – autorce artykułu pt. Hirudoterapia – pijawki w kosmetologii.

Ponadto chcieliśmy przyznać dwa wyróżnienia. Pierwsze dla Pani Anny Dudzińskiej, za publikację Kosmetyczka – trendsetterka, drugie Pani Agnieszce Wiśniewskiej autorce artykułu Tak czy nie dla suplementów diety?

Pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za nadesłane publikacje. Cieszymy się ogromnie, że chcecie współtworzyć nasz portal i tym samym mieć swój udział w rozwoju branży kosmetologicznej w Polsce. 

Wszystkim, którzy nie śledzili uważnie przypominamy wszystkie nominowane propozycje:

Kosmetyczka – trendsetterka! –  Anna Dudzińska 

Wygląd, a stan psychiczny – Justyna Piętka 

Duet idealny – radiofrekwencja i nanotechnologia – Paulina Szymczak 

Tak czy nie dla suplementów diety? –  Agnieszka Wiśniewska 

Nadmierne owłosienie kłopotem wielu twoich klientek–  Natalia Kieszkowska 

Hirudoterapia – pijawki w kosmetologii – Roksana Makowska 

Naszych dotychczasowych redaktorów i tych jeszcze niezdecydowanych zapraszamy do udziału w jesiennej edycji konkursu „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”. Już wiemy, że wrześniową nagrodę sponsoruje firma Bandi. Szczegóły opublikujemy wkrótce.

Artykuł miesiąca sierpnia

 Pani Roksanie Makowskiej – Hirudoterapia – pijawki w kosmetologii.

pijawki.jpg