fbpx
22 Październik, 2019
Warszawa
13 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Znamy zwycięzców majowej odsłony „Pisz i wygrywaj”

Kto w maju zdobył patent na pisanie? Trzy niezwykle zdolne panie: Magdalena, Joanna i Monika. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wyników zeszłomiesięcznego „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj”.

Kolejna odsłona dziennikarskiej rywalizacji za nami. Niezwykle pocieszający jest fakt, że uformowała się grupa stałych redaktorów, którzy nigdy nas nie zawodzą. Ale to nie wszystko, co miesiąc pojawiają się debiutanci, zachwycający nas pomysłowością, talentem i znajomością tematu. I dokładnie tak samo było tym razem. Nasza finałowa trójka to miks doświadczenia ze świeżym narybkiem. Chcecie poznać zwycięzcę oraz zdobywców nagród pocieszenia? Pewnie, że tak, więc zaczynamy.

Tytuł redaktora miesiąca oraz zestaw kosmetyków od naszego majowego sponsora Revitacell trafia do Pani Magdaleny Szeniak, autorki publikacji „Terapia dwutlenkiem węgla- karboksyterapia”. Zwyciężczyni znajdzie w nadesłanej przesyłce Revitacell Stem Cells Face Set, Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate oraz Revitacell Stem Cells Hand Set. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa, tym bardziej, że to pierwsze podejście do rywalizacji pod nazwą „Pisz i wygrywaj”. Pani Magdaleno, w przyszłości liczymy na więcej tak dobrych tekstów!

Zdobywczynią drugiego miejsca okazała się Pani Joanna Rogacka, która w tym miesiącu napisała artykuł „Filtry mineralne – co warto o nich wiedzieć…”. Naszej doświadczonej pani redaktor firma  Revitacell ufundowała Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum DAY. Cieszymy się ogromnie z kolejnego tytułu dziennikarskiego do Pani kolekcji, Pani Joanno!

Kto załapał się na ostatnie punktowane miejsce? Pani Monika Frank, autorka publikacji „Wpływ diety na skórę”. Do naszej szanownej debiutantki wysyłamy Revitacell Stem Cells Regenerating and Nourishing Cream-Serum NIGHT. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i liczymy na równie ciekawe publikacje w kolejnych jego odsłonach Pani Moniko.

Raz jeszcze gratulujemy naszym redaktorom maja i od razu zapraszamy do rozgrzewania swoich klawiatur przed czerwcową edycją. I tu niespodzianka, to ostatnia odsłona „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” przed wielkim podsumowaniem. W lipcu wybierać będziemy redaktora pierwszej edycji, czyli najlepszego dziennikarza spośród dotychczas nagrodzonych redaktorów miesiąca. Do 11 dotychczasowych zwycięzców ma szansę dołączyć najlepszy pisarz tego miesiąca. Może będziesz to ty? 

Już wkrótce przedstawimy wam sponsora czerwcowej odsłony „Pisz dla kosmetologii i wygrywaj” oraz więcej szczegółów dotyczących rocznego podsumowania. Bądźcie czujni!