fbpx
22 Sierpień, 2019
Warszawa
20 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Znamy zwycięzców walentynkowej rywalizacji!

Konkurs na najciekawszą dekorację salonu z okazji Dzień Zakochanych dobiegł końca. Znamy już trzy najlepsze stylizacje, które zdobyły nagrody ufundowane przez Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.

W tym roku również nie zawiedliście, do naszej redakcji wpłynęło mnóstwo fotografii obrazujących metamorfozę waszych salonów urody. Z wszystkich nadesłanych prac wybrać mogliśmy jedynie trzy. Trochę szkoda, bo zdjęć, które również chcielibyśmy docenić było znacznie więcej. Ale nie ma co narzekać, tylko wreszcie ogłaszać zwycięzców.

Pierwsze miejsce oraz zestaw kosmetyków marki LADY ESTHER przeznaczony do 24 zabiegów z kwasami AHA zdobywa Pani Mariola Widera reprezentująca salon „Kosmetyka Urody”. Gabinet znajduje się w Świętochłowicach na ul. Wyzwolenia 34, tel. 668 042 540.

 

 

 

Równie zaszczytne, bo drugie miejsce wywalczyła Pani Irmina Żochowska. Na fotografiach podziwiać możemy wnętrza salonu „Siedem Pokus”, który zlokalizowany jest w Sokołowie Podlaskim na ul. Świtalskiego 5, Tel: 660 808 660. www.siedempokus-kosmetyka.pl. Do Pani Irminy powędruje zestaw preparatów w formie kalendarza z 24 ampułkami, których zadaniem jest regeneracja, nawilżanie, oraz działanie ant-age.

 

 

 

 

Ostatnie miejsce oraz trzecia nagroda ufundowana przez Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego przypadło Pani Jagodzie Ważnej. Do reprezentantki salonu z Poznania trafi krem LADY ESTHER z witaminą A „Winter” wraz z 3 ampułkami również zawierającymi witaminę A.

 

 

 

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a osobom, które nie znalazły się w finałowej trójce zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach naszego Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl!