fbpx
20 Listopad, 2019
Warszawa
7 ° C
Do góry
Image Alt

SC Beauty Magazine

Zostań Miss Kosmetyczek!

Pewnie ciężko byłoby znaleźć kobietę, która oglądając konkursy piękności nigdy chociażby przez chwilę nie marzyła, żeby zostać miss. Teraz wszystkie panie pracujące w branży kosmetycznej mają okazję spełnić dziecięce marzenia i stanąć do walki o tytuł najpiękniejszej kosmetyczki.

Do 10 grudnia trwają eliminacje do drugiej edycji konkursu Miss Kosmetyczek 2011. Panie będą walczyły w 3 kategoriach wiekowych, a zwyciężczynie zostaną nagrodzone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 stycznia przyszłego roku w Warszawie.

Gwiazdy show biznesu, projektanci mody oraz kosmetyczki z całej Polski będą gośćmi Clareny na Koncercie Finałowym Miss Kosmetyczek 2011. Od początku września trwają przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Już 9 stycznia  2011 r. za sprawą dwunastu najpiękniejszych kosmetyczek z całej Polski, hotel Sheraton zamieni się w oazę piękna.  Dzięki honorowemu patronatowi Miss Polonia finalistki konkursu będą miały okazję poznać nowo wybraną Miss Polonię 2010, która zasiądzie w jury. Obok niej zobaczymy m.in. Patrycję Popławską – prezes Clareny, Grażynę Wolszczak, Annę Maruszeczko, Marię Niklińską, Kasię Cichopek, Aleksandrę Kisio, przedstawicieli zarówno prasy branżowej, jak i lifestylowej oraz wiele innych znanych twarzy. Galę poprowadzi Tomasz Kammel.

Do występu przed publicznością finalistki przygotuje Elżbieta Barczyńska, choreograf, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Spod „jej ręki” wyszły m.in. Miss Polonie: Aleksandra Spieczyńska, Ewa Tylecka, Marta Matyjasik i Angelika Jakubowska. – Cały czas podkreślam, że w tego typu konkursach nie chodzi o idealne wymiary, lecz o wyjątkową kobiecość i ten przysłowiowy wiatr we włosach – przekonuje Elżbieta Barczyńska.

Koronacji laureatek dokona pierwsza Miss Kosmetyczek 2010 Agata Szlachetka oraz Miss Polonia 2010. Finalistki będą walczyć o prestiżowy tytuł Miss Kosmetyczek 2011 oraz bardzo cenne nagrody m.in. aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, kursy masażu, zestawy produktów Clarena oraz upominki od sponsorów.

Uczestniczki poprzedniej edycji zgodnie twierdzą, że tego typu impreza jest wyjątkowym pomysłem i… żałują, że mogły wystartować tylko raz. Teraz zasiądą na widowni jako goście honorowi. Będą miały również okazję wystąpić na scenie i opowiedzieć zarówno tegorocznym finalistkom, jak i zebranej widowni o swoich doświadczeniach związanych z konkursem.

To niesamowita i niezapomniana przygoda, która na zawsze zostanie w mojej pamięci – opowiada Agata Szlachetka, Miss Kosmetyczek 2010. Gratulacje ze strony klientek były bardzo miłe. Widziałam, że są dumne, gdy ukazały się o mnie artykuły w gazetach – śmieje się Miss.  – Dzięki konkursowi mój gabinet znalazł się na łamach bardzo znanego czasopisma branżowego, w którym udzielałam szerszego wywiadu na temat swojej pracy, zdobywania doświadczenia oraz pasji i zainteresowań. No i oczywiście, na wszelkich imprezach Clareny zajmuję miejsce VIP.

Na gości Gali czeka wiele niespodzianek, finalistki zaprezentują się w kreacjach znanych projektantów, specjalny gość Ania Maruszeczko opowie o swojej nowej książce, a przerwy pomiędzy prezentacjami uczestniczek uświetnią występy wokalne.

Aby wziąć udział w zmaganiach należy przesłać zgłoszenie zawierające:

  • 2 zdjęcia (zbliżenie twarzy, cała sylwetka),
  • formularz zgłoszeniowy,
  • kopię dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe,
  • opis pracy zawodowej

Więcej informacji na stronie:
www.clarena.pl/aktualnosci/miss-kosmetyczek-2011